кофа торба

Краток опис:


 • Големина: 16 * 18 * 16см
 • Материјал: СТП кожа
 • MOQ: 200pcs / БОЈА
 • Примерок време: 5-7days
 • Производство Време: 40-50days
 • Цена: USD8.0
 • детали за производот

  Тагови производ

  3405afe9-2648-4557-8211-d0014903f07a 6cbd2816-e771-4dd3-8c39-847ae1b8ee47 6ffc0c2e-f5d5-48a4-8c25-d3c3c71fca120005-06 0005-08


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи