Жена голема пазарска торба

Краток опис:


 • Големина: 34 * 35 * 6cm
 • Материјал: СТП кожа
 • MOQ: 200pcs / БОЈА
 • Примерок време: 5-7days
 • Производство Време: 40-50days
 • Цена: 8,8 американски долари
 • детали за производот

  Тагови производ

  600x600_fuben 47 600x600_fuben 48


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи